top of page
Пошук
  • Фото автораPororoka Music

Нова пісня гурту Pororoka - нагадування про масштабні лісові пожежі

Оновлено: 18 лист. 2021 р.
Минув рік, як в Україні погоріло більше 60 тисяч гектарів лісу на Житомирщині, Київщині та Луганщині. Десятки людей загинуло, сотні будинків знищено, тисячі людей залишились без дому.


Для розслідування пожеж, зокрема, на Луганщині було створено окрему слідчу комісію у парламенті. Лише у червні 2021 року депутати констатували незадовільне розслідування справ за фактами загорянь і виступили з ініціативою звільнити керівників Луганської ОДА Сергія Гайдая та

військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецька Олександра Стрюка. Ще кілька пропозицій стосовно запровадження централізованої системи оповіщення про виникнення пожеж, а також щодо перепідпорядкування Державної служби з надзвичайних ситуацій(ДСНС) на пряму Прем'єр-міністру або виділення її в окреме міністерство.


Гайдай та Стрюк наразі зберігають свої місця. У липні за власним

бажанням пішов з посади Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ. ДСНС залишається у складі МВС. На початку листопада звільнено керівника ДСНС Миколу Чечоткіна без повідомлення причин. Таким чином, збитки підраховані, а питання відповідальності зависло у повітрі.


Матеріал для відео гурт Pororoka збирав більше року. Дякуємо за надання документальних відео з пожежами та наслідками по Житомирщині(2020 рік) - фотографу Віталію Юшкевичу, по Луганщині(2020 рік) - журналістам Надії Торопенко та Івану Бухтіярову, по Київщині(2021 рік) - волотерському пожежно-рятувальному загону KARG.


Ідея/музика/текст/вокал: Pororoka

Спеціальне запрошення: Андрій Бойченко(вокал)

Аудіо запис та зведення: Павло Сафонов, студія SoundPlant(Київ)

Відеозйомка художня: Оля Залізняк, Євген Коляда

Монтаж: Світлана Сугак

5 переглядів0 коментарів
bottom of page