top of page
Пошук
  • Фото автораPororoka Music

Стародавній Поділ Києва отримав авторську 3d візуалізацію


Гурт Pororoka підтримав ініціативу зі створення музею на Поштовій площі Києва шляхом візуалізації у 3d цієї місцевості. Спеціально для цього музиканти також написали новий трек, який ймовірно стане intro до нового альбому.


У фінальному відео представлений, зокрема, один з головних та найбільш розвинутих в'їздів на територію Подолу часів України-Русі - трьохярусна Хрещатицька брама. Всього на Подолі було шість брам.


Після ознайомлення з воротами глядач потрапляє в середину, на центральну вулицю, вимощену деревом. Вздовж неї тягнуться огорожені дерев'яні садиби - зруби. Окрім цього, у відео показане умовне відтворення першого християнського храму - Іллінської церкви, яка вперше згадується у літописах у 945 році. Умовне, оскільки ані її зображеннь, ані археологічних слідів до наших часів не

знайдено.


Матеріал для цифрової реконструкції було зібрано на основі наукової літератури і консультацій з Історико-культурним центром "Річкова Брама Києва" та ініціативною групою "Музей на Поштовій площі". А також виходячи з останніх новин щодо археологічних знахідок на цій території.


Відео - Світлана Сугак(3d-художник)

Аудіо - гурт Pororoka(Євген Коляда, Світлана Сугак, Андрій Бойченко) та Павло Сафонов, студія SoundPlant(Київ).


2 перегляди0 коментарів
bottom of page