top of page
Пошук
  • Фото автораPororoka Music

Нове відео від Pororoka: Про зміну ролей та любовні ігри

Оновлено: 18 лист. 2021 р.

Dark-folk гурт Pororoka випустив нове live-відео на заглавний трек майбутнього альбому. Пісня називається "Цариця", хоча головна роль у відео дісталася хлопцю - актору Кирилу Шевченкові.

Разом зі своїм вірним другом, якого зіграв Іван Коваль, "цариця" сидить і чекає якихось зрушень: іноді свариться з товаришем через дрібниці, лютує та здебільшого просто нудьгує.

Так тривало допоки у звичний перебіг їхнього життя не увірвалась дівчина з активною позицією, яка довго шукала собі саме такого хлопця, навіть самостійно склала на нього фоторобот. Її зіграла акторка Катерина Мінковська.


Як розповіла вокалістка гурту Світланка Сугак, у такий спосіб

хотілося показати, що поняття чоловічої і жіночої поведінки наразі все більше розмивається у суспільстві, зокрема, і в особистих стосунках. "Усталені стереотипи руйнуються. Чимало жінок не стісняється відкрито проявляти свої наміри і робити крок першими. Натомість чоловіки охоче приміряють на себе ролі, які раніше вважалися суто жіночими. Це не є чимось поганим чи хорошим.

У кожної людини свій характер, темперамент. Саме це має бути визначальним чинником у поведінці, а не нав'язані ззовні очікування.

Наш головний герой, правда, дещо загрався у ролі такого собі "царюна". Але спохватився - залишив трон та булаву заради щирих почуттів. Вийшовши із зони кофморту, він звільнив і свого вірного друга, який нарешті став у повний зріст і відправився шукати свою путь", - розповіла Світланка.


Невеличкий театральний етюд став сумісною постановкою та творчим експериментом акторів і музикантів.

Зйомка та монтаж відео - Андрій Бойченко та Світланка Сугак.

Вихід нового альбому Pororoka очікується у цьому році. До нього увійде 5 треків - "Цариця", "Гірка", "Де мене шукаєш", "Дуйся" та "Жовтий".

Нещодавно гурт випустив дебютник, робота над яким тривала близько 2 років.

6 переглядів0 коментарів
bottom of page